71 sollicitaties voor Koraal (and counting)

Zorg
Campagne
Dit is een portret van Eline Wilbers, partner bij Morres & Company.
Dit is een portret van Ramon Stein, designer bij Morres & Company.
Dit is een portret van Aggie van Berkum, designer bij Morres & Company.
Dit is een portret van Wesley Seuren, campagnemanager bij Morres & Company.

Koraal wil graag nieuwe, talentvolle medewerkers aantrekken. Daarom is er de afgelopen tijd flink geïnvesteerd in het versterken van het werkgeversmerk. Er werden veel mooie en persoonlijke verhalen gedeeld, die lieten zien hoe betekenisvol het werk bij Koraal is. Toch bleef het aantal sollicitaties achter bij de verwachtingen. De verhalen raakten mensen wel, maar zetten nog niet genoeg aan tot actie. Daarom besloten we het anders aan te pakken: met een duidelijkere call-to-action en meer zichtbaarheid voor de vacatures zelf.

Aanpak 

Morres voegde vacatures en een duidelijke call-to-action toe aan de campagne, waarbij we de arbeidsvoorwaarden beter uitlichtten. We breidden de aanpak uit met een crossmediale strategie, waarbij naast LinkedIn ook META, display banners en Google Search werden ingezet. De zoekterm ‘jeugdzorg’ werd krachtig verwerkt in de advertenties, wat de relevantie vergrootte en de doelgroep effectiever bereikte.

Resultaten 

  • 71 sollicitaties ontvangen in de periode van oktober 2024 tot en met januari 2025.
  • 9 medewerkers aangenomen (per 20 februari 2025), met de verwachting dat dit aantal nog verder gaat oplopen
  • Want er staan nog 38 gesprekken met sollicitanten gepland en verder
  • 9 meeloopdagen gepland, waardoor sollicitanten de werkvloer konden ervaren en een beter beeld kregen van de organisatie.

Zeg daar maar
eens nee tegen